Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Ana SayfaDergilikInstagram hikâyelerde link paylaşmak için yeni dönem

Instagram hikâyelerde link paylaşmak için yeni dönem

Instagram, hikâyelerde link paylaşmak isteyenler için yeni bir duyuru yaptı. Duyuruya göre, bir süre önce “yukarı kaydır” özelliğinin yerini alan ve istediğiniz linki hikâyenize eklemenize imkan veren “bağlantı çıkartması” (Link Sticker) herkesin kullanımına açılıyor.

Instagram’ın yukarı kaydır özelliğini bilmeyen pek yok. İstenilen linklerin hikâyelerde paylaşılmasını sağlayan bu özellik, Instagram’daki yüksek takipçili hesapların sıklıkla kullandığı gördüğümüz bir özellikti. Özellikti diyoruz çünkü Instagram “yukarı kaydır” özelliğini kısa bir zaman önce kaldırdı. Bunun yerine, bağlantı çıkartması (Link Sticker) geldi. Şimdi ise bağlantı çıkartması özelliği için yeni bir duyuru yapıldı.

INSTAGRAM’DA HERKES İÇİN BAĞLANTI ÇIKARTMASI DÖNEMİ

Instagram, hikâyelere bağlantı ekleme özelliğini tüm hesaplar için genişlettiğini duyurdu. Bu özellik ile birlikte artık siz de hikâyelerinizde bağlantı paylaşabileceksiniz. Üstelik bunun için hesabınızın takipçi sayısına bakılmayacak, hesabınız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun bağlantı çıkartmasını kullanabileceksiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments